MW Sp. z o.o.

Firma MW sp. z o.o. została założona w 2005 roku przez dwóch absolwentów Wydziału Budownictwa Lądowego Politechniki Wrocławskiej - właścicieli i twórców sukcesu spółki Milart.

Wiodącym profilem działalności spółki miała być produkcja prefabrykatów budowlanych. Uwarunkowania rynkowe a także nabyte doświadczenie w prowadzeniu Milart sp. z o.o. skłoniło zarząd do rozwijania spółki w kierunku budownictwa mieszkaniowego. Jako uznany już na rynku wrocławskim deweloper zrealizowali szereg inwestycji mieszkaniowych, począwszy od domów jednorodzinnych po budynki wielokondygnacyjne w zabudowie mieszkaniowej wielorodzinnej z windami i garażami podziemnymi. Bardzo dobra organizacja pracy, a także wysoka jakość i terminowość to podwaliny pod budowę mocnej pozycji spółki. Dotychczasowe zaufanie okazane przez klientów to dodatkowy impuls do rozwoju nowej siły na wrocławskim rynku mieszkaniowym.

Wieloletnie doświadczenie i współpraca z wyselekcjonowanymi, renomowanymi partnerami gwarantuje wysoką jakość wykonania nowych obiektów, budowanych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz rzetelność i fachowość obsługi.

Kontakt

tel.: 71 789-33-86
fax: 71 789-33-88
email: kontakt@mw.wroclaw.pl

Dane rejestrowe firmy

MW Sp. z o. o.

Biuro Spółki: ul. Włodkowica 10/2, 50-072 Wrocław

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy Krajowego rejestru Sądowego, KRS 0000244145
NIP: 896-13-94-777
Wysokość kapitału zakładowego: 50 000,00 PLN